Azet Finance

Finanční magazín

close
Rady a tipy

Splňte si Váš sen o tandemovém seskoku padákem

obrazek
1 Nepoužitelné2 Podprůměr3 Průměr4 Dobrý5 Výborný (Bez hodnocení)
Loading...

Začínáte se ve volném čase nudit a rádi byste vyzkoušeli něco méně tradičního? Tandemový seskok padákem Vám dá zapomenout na dlouhé chvíle.

Kde skočit padákem?

Tandemový seskok padákem nabízí jedinečnou příležitost ke vznesení se do oblak a vychutnání si dech beroucího okamžiku v nebeských výšinách. Jen stěží byste hledali úžasnější adrenalinové dobrodružství. Míst, kde můžete tandemový seskok uskutečnit je v České republice hned několik, proto samotný výběr záleží pouze na Vás. Aktuální nabídku tandemových seskoků objevíte zde www.firmanazazitky.cz/tandemove-seskoky/. Tandemový seskok padákem nadchne každého, kdo se touží oprostit od každodenních starostí a užít si danou chvíli teď a tady. Vždy jste obdivovali lidi, kteří našli v sobě dostatek odvahy a vyzkoušeli na vlastní kůži tandemový seskok? Díky Firmě na zážitky již o tomto zážitku nemusíte pouze snít, nýbrž tento bláznivý nápad sami zrealizovat. Před samotným zážitkem dostanete od zkušených lektorů krátkou instruktáž a pak už vše bude záležet pouze na Vás. V oblacích prožijete to, co zkušený parašutista každý den. Nenechejte se rušit a staňte se alespoň na chvíli volní jako ptáci.

Větrný tunel láká k nevšedním adrenalinovým zážitkům

Nechce se Vám čekat, až se venkovní teploty budou pohybovat kolem příjemných dvaceti stupňů? Navštivte první Huriccane Factory arénu v České republice a dopřejte si bezpečné létání ve vzduchu. Tady na rozdíl od tandemového seskoku nebudete potřebovat padák na zádech a nebudete se muset strachovat, zda dopadnete bezpečně na zemskou pevninu. Ve větrném tunelu proudí vzduch o rychlosti až 270 km/h a simuluje tak sílu skutečného hurikánu. Tento zážitek je vhodný pro všechny fyzicky zdatné osoby starší pět let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář