Azet finance

Finanční magazín a rádce

Petra Ředová zesměšnila Holubovou: V plavkách řeší geopolitiku. Už chybí jen kortikoidy a Babiš - AZET finance finanční magazín
Home Aktuální Petra Ředová zesměšnila Holubovou: V plavkách řeší geopolitiku. Už chybí jen kortikoidy a Babiš
foto: facebook.com

Petra Ředová zesměšnila Holubovou: V plavkách řeší geopolitiku. Už chybí jen kortikoidy a Babiš

od Katarina R.

Herečka Eva Holubová znovu vzbudila rozruch. Ve svém otevřeném facebookovém příspěvku, sepsaném během lázeňského pobytu v Luhačovicích, se ostře obula do světových i domácích politických lídrů. Padala jména jako Trump, Putin, Babiš, Konečná nebo Zaorálek. A spolu s nimi i výrazy, které by leckdo čekal spíš ve vyhrocené hospodské debatě než z pera oceňované herečky.

„Jděte do prdele vy mocní ubožáci,“ zaznělo mimo jiné ve statusu, který okamžitě vyvolal vlnu reakcí. Emoce, frustrace a osobní pohled se v něm slily do výbušného mixu, který rozdělil společnost. Jedni herečku obdivují za odvahu, druzí kroutí hlavou nad formou i obsahem jejího vyjádření.

Na status zareagovala i podnikatelka Petra Řehořová – svým typicky ironickým tónem. V její reakci zazněla otázka, kde končí občanský názor a začíná zmatený mix dovolené, psychoterapie a geopolitiky. A není to otázka, která by měla být přehlížena.

Stojíme totiž uprostřed širší debaty:
Mají veřejně známé osobnosti právo zasahovat do politického diskurzu, i když k tomu nemají odborné zázemí – nebo je to právě jejich morální povinnost?

To není vše. Pokračování článku najdete na další straně

Podobné příspěvky

Vložit komentář

four × 5 =