Azet Finance

Finanční magazín

close
Rady a tipy

Pokladní systémy AWIS se hodí do gastra, obchodů i služeb

reseni-pro-restaurace-pc-lcd-dotykovy-monitor-s-eet-a-pokladnim-systemem-800×800
1 Nepoužitelné2 Podprůměr3 Průměr4 Dobrý5 Výborný (Bez hodnocení)
Loading...

Zavedení povinnosti EET pokladen jistě podnikatele nepotěšilo, nedá se ale nic dělat, zákony se musí respektovat. Když už tato nutnost existuje, je jistě v zájmu každého, aby si zvolil takový pokladní systém, který bude co nejvíce vyhovovat jeho požadavkům a bude vybaven potřebnými funkcemi, jež budou v co největším souladu s provozovaným typem podnikání.

Gastro pokladní systémy se hodí do malého stánku i velkých provozů

Pro restaurace a gastro provozy se jeví jako ideální kupříkladu pokladní systémy AWIS, jež ulehčují práci s účty, ale současně disponují i funkcemi, jako je mapa stolů, kompletní rozvozový systém, skladové hospodářství, evidence zaměstnanců či rozsáhlé statistiky, s jejichž pomocí je možné snadno najít oblasti, v nichž se může provoz dále zlepšovat. Tato EET pokladna splní svoji funkci v malém stánku s občerstvením i ve vyhlášené restauraci.

Majitelé obchodů a krámků ocení funkci kompletního skladového hospodářství

Poněkud jiné požadavky budou pochopitelně mít na EET pokladnu majitelé obchodů a krámků. Mezi vítané funkce pro ně jistě bude patřit snadná práce s účty, ale i případné propojení pokladny s kamennou prodejnou a v posledních letech intenzivně se rozvíjejícími eshopy. Společnost AWIS si snaží své zákazníky předcházet i kompletním skladovým hospodářstvím a benefitním systémem pro věrné klienty.

Komplexní systémy AWIS usnadňují fakturaci řemeslníkům i poskytovatelům služeb

Bez EET pokladny se nakonec neobejdou ani řemeslníci a poskytovatelé služeb. Ty na prvním místě jistě zajímá hlavně to, aby byla fakturace co nejsnazší a pokud možno přenosná. Komplexní systém AWIS přitom dokáže i evidovat zaměstnance nebo účtovat služby a produkty na jedné pokladně.

Bližším zájemcům o kvalitní pokladny se jistě vyplatí navštívit stránky, kde najdou celou řadu dalších potřebných informací.

Zdroj foto: kasa-pokladna.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář